20 kwietnia 2017 Udostępnij

Chlorofil w płynie – Zielona krew

Nasze środowisko niestety jest obecnie mocno zanieczyszczone. Znajdujące się w nim substancje chemiczne są traktowane obecnie jako potencjalnie niebezpieczne. To co kiedyś wydawało się dobre obecnie okazuje się, że powoduje raka u wielu osób. Niekiedy chemia niszczy nasz układ immunologiczny, pojawia się złe działanie gospodarki hormonalnej.

Coraz częściej trzeba się także zmagać z tym, że na każdym kroku pojawiają się różnorakie chemiczne substancje, które mogą być w produktach spożywczych lekach czy powietrzu, które będzie zanieczyszczone. Okazuje się, że nawet blisko 30% chorób będzie obecnie wynikać z tego, że mamy nadmiar chemicznych dodatków. to co bardzo ważne to fakt, że udało się już te związku udowodnić. Mamy już badania, które nam pokazują, że chlorofil w płynie będzie w stanie zagwarantować nam naturalną ochronę przed chemicznymi dodatkami.

Chlorofil w płynie

Jeśli postawimy na chlorofil w płynie możemy zagwarantować sobie doskonałe zdrowie i jeszcze lepsze samopoczucie w tym zakresie. U każdego człowieka co około 10 sekund umiera wielu komórek i nasz organizm musi tworzyć nowe. Dlatego to co mu będziemy dostarczać jest tak bardzo cenne. Rośliny, które są ubogie w światło sprawia, że pożywienie będzie mniej wartościowe i nie będzie tyle sił witalnych na ile mogliśmy oczekiwać. Dobra dieta jest właśnie z tego powodu aż tak bardzo ważna.

Prawidłowa dieta

Chlorofil w diecie

Jeśli w nadmiarze spożywamy mięso, nabiał, cukry, kawę, słodkie napoje to nasz organizm można stwierdzić, że jest zniszczony a dokładniej można powiedzieć, że zaniedbany i dlatego warto będzie to zmienić. Poziom pH w naszym organizmie powinien być lekko zasadowy i wynosić około 7.35. Jeśli chodzi o chlorofil w płynie działa on pozytywnie na nasz organizm i będzie warto go do diety włączyć.

Gwarantuje on między innymi skuteczne oczyszczenie przewodu pokarmowego, może usuwać toksyny z krwi, niszczy bakterie, odtruwa organizm.

Spożywane przez nas pokarmy przechodzą cykl przemian w ciągu jednego dnia. Po tym czasie musimy usunąć z organizmu nieprzyswojone składniki. Będą się one gromadzić w jelitach i tam stworzą się niebezpieczne dla naszego zdrowia warunki. Chlorofil w płynie będzie w stanie usprawnić funkcjonowanie całej układu pokarmowego i jelit. Dzięki niemu będzie można między innymi myśleć o skutecznym oczyszczeniu organizmu z toksyn różnego rodzaju.

Sebastian Litwin

Redakcja atelier55.pl